UAB”ARDEPLASTA” pristato naujieną Lietuvoje.

Renovacinės PVC palangės, tai praktiškas ir optimalus sprendimas atnaujinti senas arba sugadintas palanges (medinės,betoninės ir t.t.). Renovacinė palangė yra skirta montuoti ant jau esančių palangių. Greitesnis ir pigesnis montavimas be ardymo ir griovimo darbų.

  • Taip pat pirkėjui siūlome platų lauko ir vidaus palangių asortimentą bei spalvų gamą, taip pat visus priedus susijusius su palangėmis.
  • Mūsų gaminiai gali tapti kaip papildoma interjero ar eksterjero detale.
  • Didelis gaminių pasirinkimas,individualūs sprendimai bei gera kokybė.

MDF palangės, tai stipriai suspaustų medienos plaušų palangė padengta laminato sluoksniu. Plokštės tankis 800-810 kg/m³, pagaminta iš lapuočių medžių plaušų ( ąžuolas,bukas).  Palangių gamybai naudojami tik Vokietijoje gaminami klijai Henkel ir Jowat . Apatinė palangės ploštuma taip pat padengta specialiu laminato sluoksniu ( ne popieriaus sluoksniu). Pasižymi patvarumu ir pakankamu dideliu ilgaamžiškumu. Dekorativinis padengimas virš 120 spalvų ir raštų, žymiausių Vokietijos ir Švedijos gamintojų Hornschuch AG ir Gislaved Folie. MDF palangės yra tvirtos, nesideformuoja , nebrinksta,atsparus UV spinduliams ir įbrežimams.

Skardinės lauko palangės gaminamos iš itin tvirtos 0.7mm storio cinkuotos skardos,padengtos poliesteriu pagal RAL paletę.Pasižymi ilgaamžiškumu bei tvirtumu.Standartinės spalvos balta RAL9010, ruda RAL8017, antracito RAL7016 . Palangių paviršius atsparus drėgmei, purvui, mechaniniams pažeidimams. Taip pat pasižymi gera šilumos ir garso izoliacija, vandens nepralaidumu bei atsparumu vėjo apkrovai.Gali būti nudažytos bet kokia prie fasado, stogo ar lietvamzdžių priderinta spalva pagal RAL paletė.

Konglomerato (aglomarmuro) vidaus palangės, tai aukštos klasės akmens pagrindo produktas. Turinti visas naturalaus akmens savybes ir tuo pačiu metu, siūlanti didelę spalvų gamą atsižvelgiant į Jūsų poreikius.
Pagaminta iš 95% naturalaus akmens ir 5% poliesterio dervos, kuri suriša sudedamasias medžiagas.
Pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu dilimui bei saulės UV spindulių poveikiui. Dėl estetinės vertės, akmens palangės plačiai naudojamas visuose interjeruose, tokiuose kaip namai, butai, viešbučiai, bažnyčios, biurai ir prekybos centrai.
Šios akmens palangės neabejotinai padidina interjero estetiką bei suteikia objektams prestižą ir elegantiška charakterį.